Skip to main content
1
Aktualności

“Dania wegetariańskie” oraz “Kartofle ze skórką grubo ciosane” z medalami!

By 16 marca 2022 17 marca, 2022 Brak komentarzy
"Dania wegetariańskie" oraz "Kartofle ze skórką grubo ciosane" z medalami!

Kolejne nagrody w naszej kolekcji! Tym razem triumfujemy w badaniu rynkowym „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów®”.

Dania wegetariańskie na patelnię (Ciecierzyca z dynią, Pęczak lubelski i Gulasz wegetariański) zdobyły I miejsce w kategorii “Dania gotowe”, natomiast “Kartofle ze skórką grubo ciosane zdobyły II miejsce w tej samej kategorii. Dziękujemy serdecznie za oddane na nas głosy!

Celem badania Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów® jest wyłonienie, na podstawie opinii konsumentów, najlepszych produktów FMCG trafiających do sprzedaży w ciągu minionego roku. Tegoroczna edycja wskaże bestsellery – najlepsze nowości spożywcze, chemiczne i kosmetyczne, które zostały wprowadzone do sprzedaży w okresie od 1 września 2020 do 30 września 2021. Badanie przeprowadzi renomowany instytut badawczy GfK Polonia.

Znak Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów® już od dziewięciu lat wyróżnia najbardziej udane premiery rynkowe na półkach sklepów i drogerii. Granatowo-czerwony logotyp jest powszechnie znany, ponieważ można go zobaczyć na etykietach wielu produktów dostępnych w szerokiej dystrybucji. Więcej informacji o badaniu na stronie: https://najlepszyprodukt.com.pl/