Skip to main content
1
Aktualności

Debiut rynkowy pierogów Psi Patrol i Proste Historie!

By 2 lutego 2024 5 lutego, 2024 Brak komentarzy
Debiut rynkowy pierogów Psi Patrol i Proste Historie!

Z radością prezentujemy kolejną nowość w naszej ofercie! Do chrupiących Fryteczek Proste Historie i Psi Patrol dołączają teraz PIEROGI w czterech wyjątkowych smakach, stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych konsumentach!

Psi Patrol, znany z ekscytujących przygód, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dzieci, serwując ulubione smaki w delikatnej odsłonie i zdrowym, prostym składzie. Doskonale wiemy, że dzieci są wymagającymi krytykami kulinarnymi, dlatego stawiamy na pierwszy miejscu smak, który rozkocha w sobie nawet najbardziej wybredne podniebienia “niejadków”.

Nasze pierogi to połączenie cienkiego, delikatnego ciasta i pysznego nadzienia, pełnego słodkich truskawek, smacznego serka, czy wysokiej jakości mięsa. Dbamy nie tylko o smak, ale także o zdrowie najmłodszych. Mama i Tata, zawsze czujni, sprawdzają skład, a my zapewniamy, że nasze obiadki są zawsze smaczne i zdrowe. Pierogi Psi Patrol to produkty bezpieczne dla dzieci: bez konserwantów, barwników, aromatów, wzmacniaczy smaku i oleju palmowego.

Codzienny posiłek może teraz stać się wspaniałą przygodą dla dzieci i ich rodziców! Psi Patrol dostarcza dzieciom codziennie nowych przygód, a teraz również smakowych doznań. Zapraszamy do wejścia do dziecięcego świata i wspólnego tworzenia historii przy rodzinnych posiłkach. Po prostu baw się razem z dzieckiem, a my zadbamy o smaczny obiad!

Więcej informacji o naszych produktach z serii Psi Patrol i Proste Historie, znajdziecie tutaj:
> Chrupiące fryteczki
> Pierogi