Skip to main content
1
Aktualności

Dom pachnący drożdżowym ciastem Proste Historie

By 1 października 2018 3 lipca, 2020 Brak komentarzy
Dom pachnący drożdżowym ciastem Proste Historie

Przedstawiamy Wam zupełnie nową kategorię produktów w naszej ofercie – Placki drożdżowe Proste Historie! Nasz placek drożdżowy to połączenie tradycyjnego ciasta drożdżowego, owoców i maślanej kruszonki. To gwarancja szybkiego i udanego wypieku w 17 minut, idealne rozwiązanie na niespodziewanych gości. Lekko unoszący się w powietrzu zapach świeżo przyrządzonego placka drożdżowego oraz jego urzekający smak z pewnością umili Wam czas spędzony przy wspólne stole!

PLACEK DROŻDŻOWY z truskawkami i jagodami

PLACEK DROŻDŻOWY z truskawkami i jagodami, to idealne połączenie kruszkonki powstałej w 100% z prawdziwego masła z soczystymi dodatkami: truskawkami i leśnymi jagodami. Wygodny, szybki i łatwy w przygotowaniu deser – kiedy tylko najdzie nas ochota na coś słodkiego!

PLACEK DROŻDŻOWY ze śliwkami i cynamonem

PLACEK DROŻDŻOWY ze śliwkami i cynamonem z maślaną kruszonką, to idealny pomysł na smaczny deser. Świeżo upieczone, ciepłe ciasto ze śliwkami posypane aromatycznym cynamonem doskonale sprawdzi się podczas spotkań z najbliższymi. Zaskocz swoich domowników i gości już dziś!