Skip to main content
1
Aktualności

Domowi Mistrzowie Kuchni poszukiwani na Facebooku

By 8 lutego 2017 3 czerwca, 2020 Brak komentarzy
Domowi Mistrzowie Kuchni poszukiwani na Facebooku

Zapraszamy Was do udziału w nowym konkursie, w którym poszukujemy… Domowych Mistrzów Kuchni Domowi Mistrzowie Kuchni poszukiwani na Facebooku
Znacie kogoś takiego? Może jest to Wasza dobra znajoma, mąż, mama albo babcia kolegi? A może jesteście to Wy sami? Przyślijcie do nas w komentarzu pod postem konkursowym ich (lub swoją) charakterystykę, w której napiszecie:

  • Kto to jest?
  • Dlaczego właśnie ta osoba?
  • Co jest jej popisowym daniem?
  • Jakie ma zwyczaje w kuchni? (może tak jak znani bohaterowie spotów reklamowych Prostych Historii, kocha gotować kolorami lub uwielbia smakowite żarty kulinarne?)

Do każdego opisu dołączcie koniecznie zdjęcie potrawy przygotowanej przez wskazaną osobę!

Każdego tygodnia z puli nadesłanych charakterystyk wybierzemy naszym zdaniem trzy najlepsze, a ich autorów nagrodzimy zestawem naszych praktycznych gadżetów. Dodatkowo, jeden z laureatów tygodnia otrzyma od nas nagrodę specjalną – nóż Szefa Kuchni marki Gerlach. To jednak nie koniec! W każdym tygodniu autor opisu z największą ilością lajków dostanie unikalną książkę kucharską pt. “Od kuchni”, firmowaną przez Stowarzyszenie Kucharzy Polskich, wspierane m.in. przez właściciela marki Proste Historie – Grupę Kapitałową Iglotex.