Skip to main content
1
Aktualności

Dwa nowe smaki Pizzy Proste Historie BISTRO

By 12 listopada 2017 3 lipca, 2020 Brak komentarzy
Dwa nowe smaki Pizzy Proste Historie BISTRO

Pizza Proste Historie Bistro to zdrowsza wersja pizzy, pozbawiona niepożądanych składników, w tym oleju palmowego. Podstawę wszystkich smaków stanowi puszyste, lekkie ciasto oraz prawdziwy sos pomidorowy. To odpowiedź na oczekiwania pokolenia konsumentów świadomych, szukających produktów smacznych, szybkich w przygotowaniu, a jednocześnie opartych na prostym, czystym składzie.

Przedstawiamy dwa kolejne smaki w naszej ofercie:

Pizza z kurczakiem i szpinakiem. Pizza unikatowa – z dużą ilością soczystych kawałków polskiego kurczaka! Do tego aromatyczne pesto szpinakowe i czerwona cebulka. Całość na idealnie skomponowanym sosie śmietanowo-pomidorowym z nutką curry. Wyśmienita propozycja na szybki obiad, świetna na kolację, idealna na spotkania z przyjaciółmi!

Pizza z pieczarkami. Prosta i pyszna klasyka wśród pizz! Puszyste ciasto z dużą ilością świeżo krojonych pieczarek oraz krążków czerwonej cebuli, poprószona delikatnie suszonym oregano. Całość przyciąga do stołu wszystkich domowników i imprezowiczów. Kawałek po kawałku, pizza znika w mgnieniu oka. Przekonajcie się sami!

Pizza Proste Historie Bistro dzielmy się nią przy wspólnym stole!