Skip to main content
1
Aktualności

Komunikat do Klientów GK Iglotex dotyczący sytuacji epidemiologicznej

By 17 marca 2020 3 czerwca, 2020 Brak komentarzy
Komunikat do Klientów GK Iglotex dotyczący sytuacji epidemiologicznej

Szanowni Klienci,

Ze względu na rozprzestrzenianie się choroby wywołanej wirusem Covid-19, przeprowadziliśmy ocenę ryzyka zarażenia wirusem na terenach GK Iglotex oraz bezzwłocznie wdrożyliśmy dodatkowe procedury bezpieczeństwa i ochrony zdrowia dla naszych pracowników, dostawców, klientów, kontrahentów i gości. W ramach tych procedur przedsięwzięliśmy specjalne środki ostrożności, które towarzyszą nam na każdym poziomie naszej działalności, przy czym część pracowników wykonuje pracę zdalnie.

Pragniemy zakomunikować, że aktualnie wszystkie procesy zarówno dystrybucyjne jak też produkcyjne w zakładach należących do GK Iglotex odbywają się bez zakłóceń.

Z ogromnym zaangażowaniem dbamy o zachowanie pełnej dostępności produktów w markach własnych, prywatnych, jak też wszystkich markach dystrybuowanych przez Iglotex.

W tym trudnym czasie jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasze magazyny na terenie całej Polski są zatowarowane, a siły handlowe obszaru zarówno detalicznego jak też gastronomicznego są w pełnej gotowości przy zachowaniu wzmożonych zasad bezpieczeństwa!
W szczególności służymy wsparciem naszym partnerom w obszarze gastronomii by możliwie płynnie i bezpiecznie przetrwać ten czas.

Dla Państwa komfortu nasza linia telesprzedaży dla klientów gastronomicznych i detalicznych 625 600 500
czynna jest w godzinach 8-20:15.

Zespół Iglotex