Skip to main content
1
Aktualności

Marka Proste Historie wśród laureatów konkursu “Złoty Paragon 2018”

By 30 maja 2018 6 lipca, 2020 Brak komentarzy
Marka Proste Historie wśród laureatów konkursu "Złoty Paragon 2018"

Z wielkim zadowoleniem pragniemy poinformować, iż nasza marka zdobyła po raz kolejny cenne wyróżnienie w uznanym plebiscycie “Złoty Paragon 2018 – Nagroda Kupców Polskich“. Wyróżnienia dla najlepszych produktów rynku FMCG, już po raz ósmy zostały przyznane przez czytelników znanego pisma branżowego Hurt & Detal. Czytelnicy wzięli udział w specjalnym głosowaniu – redakcja mogła zaprezentować te produkty, które w sposób szczególny wpłynęły w ubiegłym roku na rozwój handlu detalicznego w Polsce i nagrodzić te, które według nich wyróżniały się największą konkurencyjnością na rynku. Do konkursu zgłoszonych zostało 375 produktów w 61 kategoriach.

Podczas uroczystej Gali wręczono 61 prestiżowych statuetek „Złoty Paragon 2018” i 122 Wyróżnienia w kategoriach produktowych. Ponadto wręczono 17 statuetek specjalnych dla linii produktowych, osób, firm i usług.

W konkursie “LIDER SPRZEDAŻY” otrzymaliśmy wyróżnienia w kategorii: Produkty garmażeryjne gotowe do spożycia – za produkt “Pierogi z mięsem” Proste Historie, chłodzone 360 g.

Obszerną relację z tegorocznej edycji konkursu można znaleźć na stronie: http://www.zlotyparagon.pl/

Dziękujemy Państwu za uznanie!