Skip to main content
1
Aktualności

Nasze zupy kremy w Dzień Dobry TVN

By 23 stycznia 2017 3 czerwca, 2020 Brak komentarzy
Nasze zupy kremy w Dzień Dobry TVN

We wczorajszym wydaniu programu Dzień Dobry TVN, Pan Krzysztof Szulborski, Prezes Stowarzyszenia Kucharzy Polskich, zainspirowany produktami marki Proste Historie, przyrządził w mistrzowskich stylu rozgrzewające zupy kremy! Jesteście ciekawi zupy kremu z czerwonych warzyw, podanego z drobiowymi knedlami, julianne z kolorowej papryki, chipsami z kiełbasy chorizo w aromacie pomarańczy i czosnku? A może przypadną Wam do gustu pozostałe propozycje kulinarne na kremowe zupy z oryginalnymi dodatkami? To trzeba zobaczyć… i wypróbować! Obszerną relację z niedzielnego programu wraz z przepisami i materiałem video znajdziecie na stronie:

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/w-kuchni-ddtvn-agresja-kulinarna,222227.html 

Wcześniej, inne nasze produkty również gościły w popularnym programie śniadaniowym stacji TVN. Warto zobaczyć, jakie niesamowite dania zostały z nich przygotowane:

Pyzy, Kluski i Kopytka: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/pyzy-kluski-i-kopytka,216421.html 
Warzywa na patelnię orientalne i po włosku: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/w-kuchni-ddtvn-warzywa-na-trzy-sposoby,217078.htmlWłoszczyzna: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/dietetyczna-ryba-po-grecku-jana-kuronia,219365.html