Skip to main content
1
Aktualności

Niech żyją “POLSKIE SMAKI”!

By 2 marca 2018 6 lipca, 2020 Brak komentarzy
Niech żyją "POLSKIE SMAKI"!

Przedstawiamy absolutną nowość na rynku – pyszne pizze Proste Historie Bistro z prawdziwie polską duszą! Bistro “POLSKIE SMAKI” to pizze inspirowane polską tradycją kulinarną. Ich sekret tkwi w doskonałej jakości składnikach – pochodzących od sprawdzonych dostawców, wyrazistych w smaku, tak bardzo charakterystycznych dla danej kuchni regionalnej. Całość na puszystym, lekkim cieście, tym razem z dodatkiem specjalnych sosów!

Pizza po kaszubsku z kabanosem i kiszonym ogórkiem
PIZZA PO KASZUBSKU
, to pizza dla miłośników kuchni kaszubskiej… i nie tylko! Prawdziwy, aromatyczny kaszubski kabanos pokrojony w plasterki, do tego soczysty ogórek kiszony, kawałki mięsa, biała cebulka i kolorowa papryka. Niepowtarzalną kompozycję składników idealnie uzupełnia wyrazisty sos musztardowy. Po prostu. Po polsku. Po kaszubsku!

Pizza po śląsku z białą kiełbasą i chrzanem

Co powiecie na pizzę inspirowaną śląską kuchnią? Oto PIZZA PO ŚLĄSKU! Zadbaliśmy o odpowiednią oprawę i smakowite dodatki: białą kiełbasę z nutą majeranku, chrupiący boczek wędzony oraz wiórki czerwonej cebuli. Autentyczny śląski charakter pizzy podkreśla intensywny sos na bazie świeżo tartego chrzanu. Po prostu. Po polsku. Po śląsku. Rozkoszuj się nią do woli!

Pizza Proste Historie Bistro – dzielmy się nią przy wspólnym stole!