Skip to main content
1
Aktualności

Nowe pierogi regionalne

By 10 lutego 2023 14 lutego, 2023 Brak komentarzy
Nowe pierogi regionalne

Oto nasze pierwsze, tegoroczne nowości produktowe! Jedyne takie na rynku pierogi, inspirowane przepięknymi krajobrazowo i bogatymi w tradycje kulinarne regionami Polski – Kociewiem i Kaszubami. A w ich składzie 100% regionalne składniki najwyższej jakości, bez konserwantów!

Bory, zamki, piękne jeziora… Kociewie to niezwykły region, który warto odkrywać na wiele sposobów. Mała podróż kulinarna, inspirowana lokalną kuchnią? Propozycja na dziś: pierogi z aromatyczną kiełbasą kociewską, a na dodatek z podgrzybkiem brunatnym, pieczarkami i musztardą. Przepyszne połączenie, jo! Zobacz więcej >Pierogi po kociewsku z kiełbasą kociewską Proste Historie

Kaszuby słyną nie tylko z pięknych krajobrazów, ale także z wyśmienitej kuchni. Zainspirowani regionalnymi smakami, stworzyliśmy oryginalne… pierogi z kaszubską kaszanką wieprzową, okraszoną złocistą cebulką. Doskonały smak niezmienny od lat!
Zobacz więcej >Nowe pierogi regionalne

Szukajcie naszych nowych pierogów w wybranych sklepach nie tylko na terenie Kociewia i Kaszub, ale także w całej Polsce!