Skip to main content
1
Aktualności

“Pierogi z mięsem” Proste Historie & Psi Patrol nagrodzone!

By 17 maja 2024 24 maja, 2024 Brak komentarzy
"Pierogi z mięsem" Proste Historie & Psi Patrol nagrodzone!

Z wielką radością informujemy, że nasze “Pierogi z mięsem Proste Historie & Psi Patrol” zdobyły pierwsze miejsce w konkursie “To mi smakuje! Eksperci rekomendują” w kategorii “Produkt dla dzieci“.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować jury konkursowemu za wyróżnienie naszego produktu. To dla nas ogromny zaszczyt i dowód na to, że nasze pierogi z mięsem spełniają najwyższe standardy jakości i smaku, jakie stawiamy sobie w produkcji żywności.

To już czwarty finał konkursu “To mi smakuje! Eksperci rekomendują”, a ogłoszenie wyników miało miejsce podczas uroczystej Gali Zwycięzców na kongresie MEATing 2024. Nagrodę w imieniu naszej marki odebrała Mirosława Podszucka, Dyrektor Produkcji Iglotex S.A. Kongres MEATing to coroczne spotkanie specjalistów z branży mięsnej, w którym uczestniczą technolodzy, przedstawiciele działów rozwoju oraz specjaliści ds. jakości. W skład komisji konkursowej weszli eksperci rynku spożywczego oraz reprezentanci czołowych sieci handlowych, takich jak Eurocash, Intermarche i King Dystrybucja.  Więcej informacji o konkursie i jego przebiegu znajdziecie na stronie: MEATing.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie. To dzięki Wam możemy ciągle się rozwijać i tworzyć produkty, które spełniają najwyższe oczekiwania naszych konsumentów, także tych najmłodszych!