Proste Historie
Proste Historie
Proste Historie
Proste Historie
2017-11-02

Pizza Proste Historie Bistro

Proste Historie

Pizza Proste Historie Bistro to zdrowsza wersja pizzy, pozbawiona niepożądanych składników, w tym oleju palmowego. Podstawę wszystkich smaków stanowi puszyste, lekkie ciasto oraz prawdziwy sos pomidorowy. To odpowiedź na oczekiwania pokolenia konsumentów świadomych, szukających produktów smacznych, szybkich w przygotowaniu, a jednocześnie opartych na prostym, czystym składzie.

Pizza z szynką i pieczarkami kusi klasycznym smakiem soczystej szynki własnego wyrobu, świeżo ciętej pieczarki, aromatycznych krążków cebuli czerwonej, całość delikatnie przyprószona suszonym oregano. Celem, który przyświecał nam podczas jej tworzenia, było zaoferowanie konsumentom pizzy autentycznej - o prostym i czystym składzie.  Dlatego użyliśmy szynki własnej produkcji, przygotowanej na podstawie autorskiej receptury bez fosforanów, karagenów i glutaminianu sodu. Dzięki temu nasza pizza charakteryzuję się autentycznym, prawdziwym smakiem!

Pizza Cztery Sery to bogactwo sera, które zachwyci każdego wielbiciela pizzy. Połączenie czterech wyrazistych rodzajów sera: cheddar, mozzarella, gouda oraz pleśniowego błękitnego, całość delikatnie przyprawiona prawdziwym sosem pomidorowym to gwarancja niezapomnianych smakowych wrażeń. Jakość sera gwarantują renomowani i sprawdzenie producenci.  Teraz rozmowy przy wspólnym stole mogą ciągnąć się godzinami, niczym roztopiony na pizzy ser!

 Pizza z kurczakiem i szpinakiem. Pizza unikatowa - z dużą ilością soczystych kawałków polskiego kurczaka! Do tego aromatyczne pesto szpinakowe i czerwona cebulka. Całość na idealnie skomponowanym sosie śmietanowo-pomidorowym z nutką curry. Wyśmienita propozycja na szybki obiad, świetna na kolację, idealna na spotkania z przyjaciółmi!

 Pizza z pieczarkami. Prosta i pyszna klasyka wśród pizz! Puszyste ciasto z dużą ilością świeżo krojonych pieczarek oraz krążków czerwonej cebuli, poprószona delikatnie suszonym oregano. Całość przyciąga do stołu wszystkich domowników i imprezowiczów. Kawałek po kawałku, pizza znika w mgnieniu oka. Przekonajcie się sami!

 Pizza Proste Historie Bistro dzielmy się nią przy wspólnym stole!

Proste Historie
Facebook
Youtube