Skip to main content
1
Aktualności

Proste Historie i Energylandia łączą siły!

By 2 kwietnia 2024 5 kwietnia, 2024 Brak komentarzy
Proste Historie i Energylandia łączą siły!

Mamy dla Was coś HYPERwyjątkowego! Wspólnie z Energylandią, największym parkiem rozrywki w Polsce i jednym z największych w Europie, stworzyliśmy pizzę DUO SALAMI, która rozkręci Wasze kubki smakowe niczym ekscytujący rollercoaster!

Pizza Duo Salami, to połączenie dwóch rodzajów soczystego salami, delikatnej mozzarelli oraz złocistej kukurydzy i papryki. Wszystko to na lekkim i puszystym cieście, z sosem ze świeżo przetartych pomidorów. ️

Nasza nowa pizza, to jednak coś więcej, niż pyszne doznania. To także szansa na wygranie fantastycznych nagród! Od 15 kwietnia 2024 r. rusza bowiem HYPERloteria, w której do wygrania będą bilety do Energylandii oraz codzienne nagrody pieniężne! Aby wziąć udział w loterii, wystarczy kupić pizzę Duo Salami w wybranych sklepach na terenie całej Polski i zarejestrować na stronie hyperloteria.pl kod z jej opakowania.

Już teraz spróbujcie naszą pizzę Duo Salami i podążajcie za smakowitą przygodą, która zabierze Was prosto do królestwa rollercoasterów i doskonałej zabawy – Energylandii!