Skip to main content
1
Aktualności

Proste Historie i Iglotex na “Rajdzie Gorących Serc” – Razem Dla Niepełnosprawnych

By 11 września 2023 Brak komentarzy
Proste Historie i Iglotex na "Rajdzie Gorących Serc" - Razem Dla Niepełnosprawnych

9 września 2023 roku firma Iglotex oraz marka Proste Historie, z dumą wzięły udział w wyjątkowym wydarzeniu charytatywnym, jakim był kolarski “Rajd Gorących Serc” wokół Warszawy. Start i meta rajdu były zlokalizowane w fantastycznym Parku Rozrywki Majaland Warsaw w Góraszce.

Głównym celem rajdu było promowanie aktywności sportowej osób z niepełnosprawnościami. Uczestnicy mieli do wyboru trzy trasy: 200, 300 lub 50 kilometrów. Trasa o długości 50 kilometrów była przeznaczona specjalnie dla osób z niepełnosprawnościami, co nadawało wydarzeniu szczególny charakter.

Nasza pięcioosobowa drużyna, w skład której weszli nasi pracownicy, stanęła na wysokości zadania i odważnie pokonała każdy kilometr tegorocznej trasy. Ogromne podziękowania kierujemy w stronę naszych pracowników za ich niebywałe zaangażowanie i ambitną postawę: Katarzynie Grochowskiej, Krystianowi Sosnowikowi, Robertowi Sołtysowi, Jackowi Brończykowi oraz Radosławowi Sieńko.

Dzięki naszym działaniom oraz wsparciu wielu innych osób i firm, udało się zebrać znaczne środki (prawie pół mln złotych!) na rzecz organizacji wspierających osoby z niepełnosprawnościami w aktywności sportowej.

Jesteśmy przekonani, że ta wspólna inicjatywa przyniesie wiele pozytywnych zmian w życiu tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, sponsorom oraz organizatorom za ich zaangażowanie i wspólny wysiłek na rzecz tego ważnego celu!