Skip to main content
1
Aktualności

Proste Historie triumfują w plebiscycie “Złoty Paragon 2024”!

By 27 maja 2024 6 czerwca, 2024 Brak komentarzy
Proste Historie triumfują w plebiscycie "Złoty Paragon 2024"!

Kolejne sukcesy na naszym koncie! Marka Proste Historie zdobyła dwie główne nagrody oraz wyróżnienie w prestiżowym konkursie “Złoty Paragon 2024 – Nagroda Kupców Polskich”! Uroczysta Gala Liderów Rynku FMCG i Handlu, wieńcząca tegoroczny konkurs, odbyła się w Warszawie w dniu 23 maja 2024 r.

W tegorocznej edycji nasze produkty zostały uhonorowane nagrodami ZŁOTY PARAGON 2024 – LIDER SPRZEDAŻY. W kategorii produktów mrożonych zwyciężyły “Warzywa na patelnię klasyczne“, natomiast w kategorii produktów garmażeryjnych gotowych do spożycia triumfowały “Pierogi z mięsem” (chłodzone). Dodatkowo, “Pizza BISTRO z szynką i pieczarkami” otrzymała wyróżnienie w kategorii dań gotowych.

Nasze produkty zostały docenione przez detalistów, którzy oddali na nie swoje głosy w ankiecie przygotowanej przez organizatora konkursu, wydawcę miesięcznika HURT & DETAL.

Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za wybór produktów PROSTE HISTORIE i zaufanie do nas. Otrzymane nagrody są dla nas ogromnym wyróżnieniem i potwierdzeniem, że nasze starania i pasja w tworzeniu wysokiej jakości produktów, są doceniane przez konsumentów oraz ekspertów branżowych. Każda nagroda to dla nas motywacja do dalszej pracy i rozwijania oferty, aby spełniać oczekiwania naszych klientów.
Dziękujemy!