Skip to main content
1
Aktualności

“Pyzy z mięsem” Proste Historie hitowym produktem!

By 15 czerwca 2021 Brak komentarzy
"Pyzy z mięsem" Proste Historie hitowym produktem!

Z dumą i przyjemnością informujemy, iż “Pyzy z mięsem 450 g” Proste Historie zostały wyróżnione prestiżowym tytułem Hit Handlu 2021, jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii Mrożone Dania Mączne.

Plebiscyt Hit Handlu jest realizowany nieprzerwanie od 20 lat przez wydawcę miesięcznika Handel i jest ważnym głosem detalistów, który pozwala definiować preferencje zakupowe Polaków i trendy rynkowe w FMCG. To właśnie detaliści, czytelnicy ogólnopolskiego miesięcznika branżowego Handel, w sondzie telefonicznej wskazują najlepiej sprzedające się w ich sklepach produkty. Łącznie badano sprzedaż produktów w 66 kategoriach. Sondę dotyczącą sprzedaży w okresie od początku kwietnia 2020 do końca marca 2021 roku, przeprowadzono na losowo wybranej reprezentatywnej grupie 1.050 detalistów z całej Polski.

Badanie było dwuetapowe, przeprowadzone przez dwie niezależne firmy badawcze Brainlab i CMR. Realizowane metodą CATI w maju 2021 r. na podstawie wcześniej wykonanej analizy paragonowej przez Centrum Monitorowania Rynku.

Serdecznie dziękujemy za uznanie i oddane na nas głosy!