Skip to main content
1
Aktualności

ZŁOTY PARAGON 2023 dla dwóch naszych produktów!

By 25 maja 2023 26 maja, 2023 Brak komentarzy
ZŁOTY PARAGON 2023 dla dwóch naszych produktów!

Wspaniała wiadomość! Marka Proste Historie otrzymała dwie główne nagrody w prestiżowym konkursie “Złoty Paragon 2023 – Nagroda Kupców Polskich“! Nasze produkty zostały docenione przez detalistów, którzy oddali na nie swoje głosy w ankiecie przygotowanej przez organizatora konkursu, wydawcę miesięcznika branżowego HURT & DETAL. Wyniki zostały zweryfikowane przez niezależny Instytut Badawczy Kantar Polska. W kategorii DANIA GOTOWE triumfowały nasze “Pierogi z serem” Proste Historie 450 g, a w kategorii PRODUKTY GARMAŻERYJNE GOTOWE DO SPOŻYCIA najlepsza okazała się nasza chłodzona Zapiekanka z szynką na chrupiącej bagietce” Proste Historie 270 g!

Liderów Sprzedaży nagrodzono łącznie w 65 kategoriach. Za pierwsze miejsce w każdej z nich przyznano certyfikat – “Złoty Paragon 2023”, a za drugie i trzecie miejsce – wyróżnienia.

Zwieńczeniem konkursu była uroczysta Gala Liderów Rynku FMCG i Handlu 2023, która odbyła się w Warszawie dn. 24.05.2023 r. W trakcie tej uroczystości, nagrody dla Prostych Historii odebrał Maciej Włodarczyk, Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej Iglotex.

Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za wybór produktów PROSTE HISTORIE i zaufanie do nas.
Dziękujemy!