Skip to main content
1
Blog

Truskawkowy rumieniec, czyli najlepsze pierogi z truskawkami

By 16 grudnia 2019 11 maja, 2020 Brak komentarzy
Truskawkowy rumieniec, czyli najlepsze pierogi z truskawkami

Co odpręża nas najbardziej w chwilach, gdy jesteśmy zmęczeni i mamy wszystkiego dość? My stawiamy na nieskomplikowane, proste historie, w których sympatyczni, swojscy bohaterowie o boskich ciałach i przyjemnych facjatach szukają miłości w pięknych okolicznościach przyrody, a wszystko zmierza do relaksującego happy endu. Jeszcze lepiej, gdy znamy już główne postaci z poprzednich części tego filmu – a w tej kontynuacji, wchodząc w nowe relacje, odkrywają przed nami swoje nieznane oblicze… Masz ochotę na taką słodką historyjkę? Pierogi z truskawkami wręcz nie mogą się doczekać, by znów znaleźć się w centrum talerza!

Romans z orientalną nutką – z kim flirtują pierogi z truskawkami?

Jeśli chcesz być świadkiem pięknej miłosnej historii, która na dodatek okaże się niezwykle smakowita także dla Ciebie – bierz się do dzieła. Nie musisz jej tworzyć od początku – to sequel, więc masz już naprawdę porządną bazę. Od czego zacząć? Duży garnek napełnij wodą – będą Ci potrzebne ok. 3 litry – dodaj nieco oleju i podkręć temperaturę w tym wielkim jacuzzi. Gdy zauważysz, że emocje sięgają zenitu, czas na brawurowe wejście głównych bohaterów.

Pierogi z truskawkami Proste Historie to prawdziwi profesjonaliści. Na początku mogą się wydawać nieco sztywne, ale nie musisz czekać na przełamanie pierwszych lodów – najlepiej po prostu od razu wciągnąć je w wir akcji. Pozwól im dać nura do gorącej wody: szybko się tam rozkręcą, szczególnie, jeśli trochę zamieszasz w tej historii… Jak każda szanująca się reżyserka, powinnaś obserwować, co dzieje się na planie – po wypłynięciu pierogów na powierzchnię pozwól im powygrzewać się w ciepłej wodzie jakieś 10-12 minut, ale niech zbytnio nie popłyną!

Wreszcie – sięgnij po łyżkę cedzakową i wyjmij je na talerz. Jak przyprawić pierogi z truskawkami (a przy okazji też siebie) o prawdziwy zawrót głowy? Obficie posyp je cynamonem… Widzisz, jak się rumienią?

Ten romans na pewno skończy się happy-endem!