Proste Historie
Proste Historie
Proste Historie
Proste Historie
Proste Historie
Proste Historie

Firma

Historia Iglotexu, to… prosta historia rodzinna, która zaczęła się od Państwa Tadeusza i Małgorzaty Włodarczyk, gdy w 1983 roku wspólnymi siłami stworzyli firmę cukierniczą, zajmującą się także produkcją i sprzedażą lodów. Z biegiem lat zmieniła ona swój profil na producenta mrożonych wyrobów kulinarnych i stopniowo zdobywała serca i podniebienia Polaków, stawiając na cenione przez wszystkich proste i klasyczne potrawy oraz smaki. Ale po kolei…

Historia Iglotexu to historia systematycznego i konsekwentnego rozwoju, która z producenta regionalnego rozwinęła się z czasem w ogólnopolską firmę, nie tracąc przy tym rodzinnego pierwiastka. Historia Iglotexu to wreszcie historia sukcesu opartego na ciężkiej pracy, wysokiej jakości produktów, doświadczeniu i zaangażowaniu pracowników, a także dbałości o najmniejszy szczegół. Te wszystkie elementy składają się na tę prostą historię.

Firma Iglotex S.A. to polska firma produkcyjno-handlowa z siedzibą w miejscowości Skórcz w województwie pomorskim, posiadająca ponad trzydziestoletnie doświadczenie na polskim rynku w produkcji i sprzedaży mrożonych wyrobów kulinarnych. Wysoka jakość i dobry, domowy smak potraw sprawiały, że produkty Iglotexu zdobyły rynek regionalny, a następnie ogólnokrajowy, z czasem również goszcząc na rynkach Unii Europejskiej i Europy Środkowo-Wschodniej.

HISTORIA FIRMY

1983 – założenie firmy cukierniczej przez Tadeusza i Małgorzatę Włodarczyk

1991 – zmiana profilu firmy (produkcja i sprzedaż mrożonych produktów kulinarnych)

1998 – zakończenie budowy nowych pomieszczeń biurowych, magazynowych i produkcyjnych

2000 – oddanie do użytku kolejnej hali produkcyjnej wraz z zapleczem socjalnym

2011 – połączenie trzech wiodących firm dystrybucyjnych: Iglotex, Iglokrak, LMJ – powstanie Grupy Kapitałowej Iglotex

2012 - uruchomienie produkcji wyrobów chłodzonych

2013/14 - intensywny rozwój własnej sieci dystrybucji

2015 - wprowadzenie na rynek nowej marki PROSTE HISTORIE

Facebook
Youtube