Proste Historie
Proste Historie
Proste Historie
Proste Historie
Proste Historie
Proste Historie

Certyfikaty

Co ważne, zaopatrujemy się tylko u sprawdzonych i certyfikowanych dostawców, którzy są cyklicznie audytowani, a otrzymywany towar poddajemy kontroli jakościowej. Posiadamy własne, nowoczesne laboratorium mikrobiologiczne, w którym badane są wszystkie partie produkcyjne, półprodukty i materiały. Nasi wykwalifikowani kontrolerzy jakości nieustannie nadzorują przebieg wszystkich etapów produkcyjnych, a ponadto gotowe produkty przechowujemy w warunkach mroźniczych lub chłodniczych - wykorzystujemy głębokie mrożenie, będące naturalną i bezpieczną metodą utrwalania żywności.

Potwierdzeniem naszych wysokich kompetencji w dziedzinie bezpieczeństwa produkcji żywności i zarządzania jakością są posiadane certyfikaty:

  • IFS
  • BRC
  • ISO 22000

Wydane zostały przez renomowane jednostki certyfikujące BUREAU VERITAS oraz TÜV NORD.

Proste Historie

KONTROLA JAKOŚCI I PROCES PRODUKCJI
MROŻONYCH WARZYW I OWOCÓW

Najważniejszym elementem, dzięki któremu Proste Historie są tak smaczne jest jakość naszych produktów. Znajduje ona uznanie zarówno w oczach naszych Klientów, jak i jest doceniana przez liczne grono ekspertów, czego dowodem są certyfikaty jakości zdobyte przez Iglotex.

Smak i zapach Prostych Historii jest efektem starannie dobranych naturalnych składników i prostych receptur, dzięki czemu posiłki idealnie komponują się z ciepłą atmosferą każdego dnia.

Przede wszystkim jakość. To proste.

  • proces produkcyjny
Facebook
Youtube