Spotkania przy rodzinnym stole to niezwykle ważna część dnia. W miarę możliwości, należy starać się gromadzić wszystkich domowników o jednej porze, bo to sprzyja zacieśnianiu rodzinnych więzi. To właśnie wówczas możemy choć na chwilę zwolnić tempo, dowiedzieć się, co słychać u najbliższych nam osób i po prostu dzielić z nimi smutki i radości codziennego życia.

Tylko jak to zrobić, gdy wieczorem pędem wpadamy do domu i marzymy o tym, aby czym prędzej zjeść cokolwiek, wziąć relaksującą kąpiel i udać się na zasłużony wypoczynek? Odpowiedź jest bardzo prosta – PROSTE HISTORIE!

Moc PROSTYCH HISTORII tkwi właśnie w prostocie i szybkości wykonania, w najlepszej jakości naturalnych składnikach i technologii głębokiego mrożenia, które umożliwia długie przechowywanie. Dzięki temu można sięgnąć po niemal gotowe danie w każdej chwili. Jakie to danie? To już zależy od nas!

Pomysł na zdrową kolację można zrealizować z warzywami na patelnię. Do wyboru mamy całe mnóstwo fantastycznych kompozycji warzyw, a każda zaskakuje swoim wyjątkowym smakiem. Świetnym pomysłem na zdrową i lekką kolację jest sałatka owocowa z owoców tropikalnych lub leśnych. Przy ich pomocy możemy również przygotować koktajl.

Proste Historie
POMYSŁ NA PRZEPIS
Facebook
Youtube