Niedziela to ten dzień, kiedy możemy odpocząć po tygodniu pracy i cieszyć się bliskością rodziny. Warto wobec tego postawić na szybki obiad i zaangażować w jego przygotowanie rodzinę, aby móc cieszyć się wspólnym posiłkiem, a następnie wypoczynkiem. Jak zrobić szybki obiad na niedzielę?

Z pomocą przychodzą PROSTE HISTORIE. Wystarczy zaledwie chwila, by na stole pojawiły się smaczne domowe potrawy, którymi zachwycać się będą wszyscy członkowie rodziny! Tradycyjnie możemy zacząć od zupy. Ogórkowa z koperkiem, jarzynowa, barszcz ukraiński, a może klasyczna pomidorowa z ryżem? Wybór jest ogromny!

Porządny, dobry obiad na niedzielę powinien składać się z dwóch dań. Co zatem na drugie danie? Możemy postawić na kurczaka i przyrządzić go tak, jak lubimy najbardziej. A do kurczaka pyszne, złociste frytki proste lub karbowane (z polskich ziemniaków!) i oczywiście bukiet warzyw.

Świetną propozycją są warzywa na patelnię. I tutaj jest w czym wybierać. Warzywa po polsku, klasyczne, orientalne, po meksykańsku czy po włosku. Do części warzyw PROSTE HISTORIE proponują specjalne kompozycje przypraw, dzięki którym sałatka warzywna zyska niepowtarzalny smak i aromat!

W czym tkwi sekret PROSTYCH HISTORII? Przede wszystkim w prostocie, łatwości i szybkości wykonania. Najlepsze składniki, zamknięte w wygodnych opakowaniach, przechowywać można przez długi czas dzięki temu, że poddane zostały procesowi głębokiego mrożenia. Każde z dań przygotować można w nie więcej niż 15 minut!

Proste Historie
POMYSŁ NA PRZEPIS
Facebook
Youtube