Szybki i zdrowy obiad – większości z nas trudno uwierzyć w to, że czegoś takiego można dokonać. Tymczasem istnieje naprawdę sporo fantastycznych przepisów, dzięki którym nie spędzimy całego dnia w kuchni, a jedynie krótką chwilę i przygotujemy pyszny szybki obiad dla całej rodziny.

Dania jednogarnkowe, takie jak zupy, przygotowuje się stosunkowo szybko, ale można jeszcze szybciej! Jak? Z pomocą przychodzą PROSTE HISTORIE. Tradycyjna pomidorowa z ryżem, ogórkowa z koperkiem, jarzynowa, wiosenna czy kalafiorowa z koperkiem. Wszystkie można przygotować w zaledwie 15 minut. Wystarczy zagotować odpowiednią ilość wody (podaną na opakowaniu) z dodatkiem kostki rosołowej i dodać składniki z opakowania bez wcześniejszego rozmrażania.

A może zupa krem? Do wyboru z warzyw żółtych, białych lub zielonych. Każda pyszna, zdrowa i gotowa także w 15 minut! A co na danie główne? Przepyszne pierogi ruskie, z mięsem lub z owocami, pyzy, kopytka lub knedle. Jeśli marzymy o tradycyjnym schabowym lub roladzie, możemy zająć się ich przygotowaniem, a w tym czasie frytki w piekarniku i warzywa na patelnię będą robić się niemal same. Gotowanie obiadu jeszcze nigdy nie było tak szybkie i proste, jak z PROSTYMI HISTORIAMI!

Proste Historie
POMYSŁ NA PRZEPIS
Facebook
Youtube