Skip to main content
1
Aktualności

Nowe wegetariańskie dania na patelnię

By 18 stycznia 2021 17 września, 2021 Brak komentarzy
Nowe wegetariańskie dania na patelnię

Z wielką radością przedstawiamy Wam nowe Proste Historie! Tym razem są to 3 szybkie w przygotowaniu dania na patelnię, skomponowane na bazie zdrowych i pożywnych składników: polskiej kaszy, ciecierzycy oraz soczewicy:

Nowe wegetariańskie dania na patelnię

CIECIERZYCA Z DYNIĄ w sosie curry

Danie z wysoką zawartością białka i błonnika, oparte na prostych i czystych składnikach: ciecierzycy, dyni, szpinaku i czerwonej cebulki. Do opakowania dołączona jest saszetką z przyprawą curry, która w połączeniu z sosem śmietanowym tworzy aromatyczny sos curry. Krótki czas przyrządzenia na patelni – wystarczy tylko ok. 12 minut i gotowe!

 

 

Nowe wegetariańskie dania na patelnię

PĘCZAK LUBELSKI z groszkiem cukrowym

Danie z niską zawartością tłuszczu, oparte na prostych i czystych składnikach: kaszy pęczak z Lubelszczyzny w połączeniu z groszkiem cukrowym, fasolką edamame i warzywami. W opakowaniu znajduje się dodatkowo saszetką z aromatyczną przyprawą. Krótki czas przyrządzenia na patelni – wystarczy tylko 12 minut i gotowe!

 

 

 

Nowe wegetariańskie dania na patelnię

GULASZ WEGETARIAŃSKI z soczewicą

Danie z wysoką zawartością białka i błonnika, oparte na specjalnej kompozycji składników: soczewicy, ciecierzycy i zdrowych warzywach. Całość smakowo wzbogaca sos pomidorowo-śmietanowy. W opakowaniu znajduje się dodatkowo saszetką z aromatyczną przyprawą paprykowo-ziołową. Krótki czas przyrządzenia na patelni – wystarczy tylko 12 minut i gotowe!

 

 

 

Szukajcie ich w najlepszych sklepach!