Pomysły na dania z ryżem

Dania z ryżem są niezwykle sycące, ale jednocześnie mogą być niskokaloryczne i zdrowe. Pomysłów na potrawy z ryżu jest ogromnie wiele, dlatego nie pozostaje nic innego jak eksperymentować, odkrywać nowe smaki i niebanalne połączenia!
Ryż to doskonały dodatek do różnego rodzaju dań. Można podawać go do zup, mięs, warzyw. Miłośnicy słodkości także nie będą zawiedzeni, bo przecież już niemal klasyką jest ryż zapiekany z jabłkami i cynamonem.
Jeśli pragniemy przygotować szybkie danie z ryżem, warto sięgnąć po PROSTE HISTORIE. Wybór wśród produktów jest bardzo duży, a dzięki technologii głębokiego mrożenia, możemy przechowywać je przez długi czas i w dowolnej chwili sięgnąć po to, na co akurat mamy ochotę.
Doskonałą propozycją są warzywa na patelnię z dodatkiem ryżu. Możemy sięgnąć po warzywa w bardziej tradycyjnym wydaniu (po polsku, po wiejsku) lub po te z egzotycznym akcentem (po meksykańsku, orientalne). Do warzyw i ryżu świetnie będzie pasowało mięso – smażone lub grillowane piersi z kurczaka czy schab, pocięte w drobne plasterki.
Jeśli mamy wielką ochotę na danie z ryżem, ale niestety brak czasu nie pozwala na kuchenne eksperymenty, ponownie możemy sięgnąć po PROSTE HISTORIE i wspaniałą, domową zupę pomidorową z ryżem, którą przygotujemy w zaledwie 15 minut!