Pomysły na szybki obiad

Szybki obiad to marzenie bardzo wielu zapracowanych osób, które przez natłok zajęć nie mogą poświęcić wystarczającej ilości czasu swojej rodzinie. Teraz to nie problem! PROSTE HISTORIE takie jak pyszne zupy, warzywa, pierogi, pyzy czy frytki, zapewnią wyśmienity obiad na każdy dzień tygodnia!
Szybki i zdrowy obiad – większości z nas trudno uwierzyć w to, że czegoś takiego można dokonać. Tymczasem istnieje naprawdę sporo fantastycznych przepisów, dzięki którym nie spędzimy całego dnia w kuchni, a jedynie krótką chwilę i przygotujemy pyszny szybki obiad dla całej rodziny.
Dania jednogarnkowe, takie jak zupy, przygotowuje się stosunkowo szybko, ale można jeszcze szybciej! Jak? Z pomocą przychodzą PROSTE HISTORIE. Tradycyjna pomidorowa z ryżem, ogórkowa z koperkiem, jarzynowa, wiosenna czy kalafiorowa z koperkiem. Wszystkie można przygotować w zaledwie 15 minut. Wystarczy zagotować odpowiednią ilość wody (podaną na opakowaniu) z dodatkiem kostki rosołowej i dodać składniki z opakowania bez wcześniejszego rozmrażania.
A może zupa krem? Do wyboru z warzyw żółtych, białych lub zielonych. Każda pyszna, zdrowa i gotowa także w 15 minut! A co na danie główne? Przepyszne pierogi ruskie, z mięsem lub z owocami, pyzy, kopytka lub knedle. Jeśli marzymy o tradycyjnym schabowym lub roladzie, możemy zająć się ich przygotowaniem, a w tym czasie frytki w piekarniku i warzywa na patelnię będą robić się niemal same. Gotowanie obiadu jeszcze nigdy nie było tak szybkie i proste, jak z PROSTYMI HISTORIAMI!