Pomysły na obiad na niedzielę
Niedziela to czas, który koniecznie powinniśmy poświęcić rodzinie. Można zrobić to na wiele różnych sposobów, rozpoczynając na przykład od wspólnego przygotowania pysznego, szybkiego obiadu! Co zrobić na obiad w niedzielę? PROSTE HISTORIE to podstawa!
Niedziela to ten dzień, kiedy możemy odpocząć po tygodniu pracy i cieszyć się bliskością rodziny. Warto wobec tego postawić na szybki obiad i zaangażować w jego przygotowanie rodzinę, aby móc cieszyć się wspólnym posiłkiem, a następnie wypoczynkiem. Jak zrobić szybki obiad na niedzielę?
Z pomocą przychodzą PROSTE HISTORIE. Wystarczy zaledwie chwila, by na stole pojawiły się smaczne domowe potrawy, którymi zachwycać się będą wszyscy członkowie rodziny! Tradycyjnie możemy zacząć od zupy. Ogórkowa z koperkiem, jarzynowa, barszcz ukraiński, a może klasyczna pomidorowa z ryżem? Wybór jest ogromny!
Porządny, dobry obiad na niedzielę powinien składać się z dwóch dań. Co zatem na drugie danie? Możemy postawić na kurczaka i przyrządzić go tak, jak lubimy najbardziej. A do kurczaka pyszne, złociste frytki proste lub karbowane (z polskich ziemniaków!) i oczywiście bukiet warzyw.
Świetną propozycją są warzywa na patelnię. I tutaj jest w czym wybierać. Warzywa po polsku, klasyczne, orientalne, po meksykańsku czy po włosku. Do części warzyw PROSTE HISTORIE proponują specjalne kompozycje przypraw, dzięki którym sałatka warzywna zyska niepowtarzalny smak i aromat!
W czym tkwi sekret PROSTYCH HISTORII? Przede wszystkim w prostocie, łatwości i szybkości wykonania. Najlepsze składniki, zamknięte w wygodnych opakowaniach, przechowywać można przez długi czas dzięki temu, że poddane zostały procesowi głębokiego mrożenia. Każde z dań przygotować można w nie więcej niż 15 minut!
-
Deser czekoladowy z wiśniami
Czytaj dalej -
Grzybowa potrawka z kurczakiem
Czytaj dalej -
Hiszpańska zupa czosnkowa z chorizo
Czytaj dalej -
Kluski śląskie w słodkim sosie grzybowym
Czytaj dalej -
Kluski śląskie z wątróbką i wiśniami
Czytaj dalej -
Koperkowy krem kurkowy
Czytaj dalej -
Krem czosnkowy z groszkiem ptysiowym
Czytaj dalej -
Krem grzybowy
Czytaj dalej -
Krem kalafiorowy z piklowanym łososiem
Czytaj dalej -
Krem z groszku, dymki i mięty
Czytaj dalej -
Krupnik pieczarkowy
Czytaj dalej -
Meksykańska zupa z kukurydzianą tortillą
Czytaj dalej -
Zapiekane warzywa z sosem serowym i salami
Czytaj dalej -
Zielony krem szczawiowy
Czytaj dalej -
Zupa cebulowa z białym winem, grzankami i serem
Czytaj dalej -
Zupa jarzynowa na bogato
Czytaj dalej -
Zupa jarzynowa z klopsami i szczypiorkiem
Czytaj dalej -
Zupa krem rozgrzewająca
Czytaj dalej -
Zupa prowansalska z zielonym sosem i fasolką
Czytaj dalej -
Zupa wiosenna z rzodkiewką i makaronem
Czytaj dalej