Pomysły na obiad na niedzielę

Niedziela to czas, który koniecznie powinniśmy poświęcić rodzinie. Można zrobić to na wiele różnych sposobów, rozpoczynając na przykład od wspólnego przygotowania pysznego, szybkiego obiadu! Co zrobić na obiad w niedzielę? PROSTE HISTORIE to podstawa!
Niedziela to ten dzień, kiedy możemy odpocząć po tygodniu pracy i cieszyć się bliskością rodziny. Warto wobec tego postawić na szybki obiad i zaangażować w jego przygotowanie rodzinę, aby móc cieszyć się wspólnym posiłkiem, a następnie wypoczynkiem. Jak zrobić szybki obiad na niedzielę?
Z pomocą przychodzą PROSTE HISTORIE. Wystarczy zaledwie chwila, by na stole pojawiły się smaczne domowe potrawy, którymi zachwycać się będą wszyscy członkowie rodziny! Tradycyjnie możemy zacząć od zupy. Ogórkowa z koperkiem, jarzynowa, barszcz ukraiński, a może klasyczna pomidorowa z ryżem? Wybór jest ogromny!
Porządny, dobry obiad na niedzielę powinien składać się z dwóch dań. Co zatem na drugie danie? Możemy postawić na kurczaka i przyrządzić go tak, jak lubimy najbardziej. A do kurczaka pyszne, złociste frytki proste lub karbowane (z polskich ziemniaków!) i oczywiście bukiet warzyw.
Świetną propozycją są warzywa na patelnię. I tutaj jest w czym wybierać. Warzywa po polsku, klasyczne, orientalne, po meksykańsku czy po włosku. Do części warzyw PROSTE HISTORIE proponują specjalne kompozycje przypraw, dzięki którym sałatka warzywna zyska niepowtarzalny smak i aromat!
W czym tkwi sekret PROSTYCH HISTORII? Przede wszystkim w prostocie, łatwości i szybkości wykonania. Najlepsze składniki, zamknięte w wygodnych opakowaniach, przechowywać można przez długi czas dzięki temu, że poddane zostały procesowi głębokiego mrożenia. Każde z dań przygotować można w nie więcej niż 15 minut!