Pomysły na podwieczorek

Podwieczorek to posiłek, który ważny jest nie tylko dla dzieci. Warto usiąść do niego z całą rodziną i cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami. PROSTE HISTORIE na podwieczorek są najlepsze!
Podwieczorek to posiłek, który zjadamy pomiędzy obiadem i kolacją. Samodzielnie ustalamy jego godzinę i warto zorganizować go tak, aby zasiąść do niego mogli wszyscy domownicy. Jak zorganizować szybki i pożywny podwieczorek, aby móc cieszyć się jego smakiem w cudownej rodzinnej atmosferze?
Warto mieć pod ręką PROSTE HISTORIE! Większość z nas przyzwyczajona jest do podwieczorków na słodko, ale wcale nie musimy sięgać po batoniki i ciasteczka. Wystarczy, że sięgniemy po… owoce tropikalne lub owoce sadów i lasów! Dzięki nim w krótką chwilę stworzymy wspaniałe sałatki owocowe, które przywodzą na myśl smaki dzieciństwa.
A może pyszny koktajl? Wystarczy zmiksować owoce z dodatkiem kefiru czy jogurtu naturalnego i gotowe! Mamy ochotę na pyszne domowe ciasto drożdżowe z owocami? I tu warto postawić na PROSTE HISTORIE. Dzięki temu zaoszczędzimy sporo czasu na myciu, obieraniu i krojeniu owoców, a co najważniejsze, zawsze możemy je mieć pod ręką!