Pomysły na przekąski dla każdego

Przekąski, zarówno na zimno, jak i na ciepło, to doskonały pomysł na każdą imprezę. Zawsze warto mieć pod ręką PROSTE HISTORIE, dzięki którym stworzymy najsmaczniejsze i najszybsze przekąski na świecie!
Przekąski sprawdzą się idealnie w czasie długo planowanej imprezy, będą doskonałym dodatkiem do miłego rodzinnego popołudnia, ale też świetnie spiszą się jako poczęstunek dla niezapowiedzianych gości. Jest tylko jeden warunek – muszą dać się łatwo i szybko zrobić! Jaki jest przepis na łatwe w wykonaniu, szybkie i pyszne przekąski, które uratują każdą sytuację? PROSTE HISTORIE!
Doskonałe przekąski na zimno można serwować z owoców, niezależnie od tego, czy będą to przekąski urodzinowe dla dzieci czy z jakiejkolwiek innej okazji dla dorosłych. Zawsze warto mieć pod ręką głęboko mrożone owoce, z których w jednej chwili można wyczarować prawdziwe cuda.
Świetną propozycją są owocowe szaszłyki. Można do tego celu wykorzystać np. owoce tropikalne lub owoce lasów i sadów. Inna ciekawa propozycja to truskawki w czekoladzie. Bardzo dobrym pomysłem na szybką przekąskę jest połączenie owoców z lodami i bitą śmietaną.
Przekąski na ciepło? W takiej sytuacji możemy sięgnąć na przykład po frytki – karbowane lub proste, bo któż nie lubi frytek? Zabrakło oleju? To też nie problem, bo frytki można przygotować w piekarniku! Na żadnym przyjęciu nie powinno zabraknąć sałatek. Można przygotować np. warzywa na patelnię z kurczakiem, boczkiem lub szynką i serwować zarówno na ciepło i na zimno!