Pomysły na kolację na ciepło

Rozgrzewająca kolacja na ciepło to coś, o czym marzymy nie tylko w czasie mroźnych, zimowych dni i ponurych, jesiennych wieczorów. Niejednokrotnie bardzo chętnie sięgnęlibyśmy po taki posiłek po całym dniu w biegu, gdy nawet nie mieliśmy szans zjeść obiadu. Szybka kolacja na ciepło teraz jest możliwa dzięki PROSTYM HISTORIOM!
W idealnym świecie pracowalibyśmy mało, mielibyśmy dużo pieniędzy i jeszcze więcej czasu dla bliskich. A posiłki w ciągu dnia byłyby prawdziwym rytuałem, w którym udział braliby wszyscy członkowie rodziny. Niestety, w przypadku większości z nas, starania o wygospodarowanie odrobiny czasu dla rodziny równają się z prawdziwą walką o przetrwanie. W końcu trzeba nie tylko zebrać wszystkich przy rodzinnym stole, ale też wyczarować coś, co na nim położymy.
Na szczęście, zadanie to nie musi już być trudne i czasochłonne. Kolacja jest tym posiłkiem, który może nas zjednoczyć i pozwoli cieszyć się obecnością najbliższych. Jaki jest przepis na ciepłą kolację? PROSTE HISTORIE! Szybko, smacznie i co najważniejsze, rodzinnie.
Wybór jest szeroki, dlatego też każdego dnia możemy sięgać po inne produkty. Są one głęboko mrożone, zatem bez obaw możemy przechowywać je przez dłuższy czas w zamrażarce i sięgać po ten, na który w danej chwili mamy ochotę.
Pyszna, gorąca zupa krem z grzankami na kolację? Dlaczego nie! Zupa krem z warzyw żółtych, białych czy zielonych to doskonały pomysł na ciepłą kolację. Wystarczy zagotować wodę z dodatkiem kostki rosołowej, wrzucić warzywa (bez wcześniejszego rozmrażania) i gotować przez zaledwie 15 minut. Miksujemy zupę przez kilka sekund i gotowe!
A może frytki proste lub karbowane? Można je zrobić zarówno w głębokim oleju, na patelni z dodatkiem niedużej ilości oleju lub w piekarniku. Jeśli frytki to za mało, możemy podać je w towarzystwie warzyw na patelnię. Inne PROSTE HISTORIE na szybkie kolacje na ciepło: pierogi ruskie, z mięsem, z owocami, pyzy z mięsem, kopytka ziemniaczane. Nic tylko wybierać i cieszyć się wspólnym ciepłym posiłkiem na zakończenie dnia!