Pomysły na kolację

Kolacja jest jednym z głównych posiłków w ciągu dnia. Przy obecnym tempie życia nierzadko też jest jedynym pretekstem do wspólnego spędzenia czasu z najbliższymi. Szkoła, praca i całe mnóstwo innych codziennych obowiązków sprawiają, że trudno jest w ciągu dnia wygospodarować chwilę dla siebie. Nie pomijajmy kolacji, usiądźmy do niej wspólnie i cieszmy się niepowtarzalnymi rodzinnymi spotkaniami przy stole!
Przygotowanie kolacji dla całej rodziny po dniu przepełnionym obowiązkami dla wielu osób stanowi wyzwanie ponad siły. Tak jednak być nie musi! Różnego rodzaju kolacje (na ciepło, zimno, na słodko czy ostro) można przygotować w ciągu zaledwie jednej krótkiej chwili. Jak tego dokonać?
Odpowiedź jest jedna – PROSTE HISTORIE. Bogaty wybór wśród produktów sprawia, że każdego dnia możemy sięgać po zupełnie nowe smaki. Nigdy nie jest nudno, zawsze jest rodzinnie, szybko i smacznie! Dzięki technologii głębokiego mrożenia produkty możemy przechowywać w zamrażarce przez długi czas i sięgnąć po nie zawsze wtedy, gdy mamy ochotę na szybki posiłek.
Sposób na szybką, lekką kolację? Warzywa na patelnię – po meksykańsku dla miłośników mocnych smaków, po polsku dla tradycjonalistów, klasyczne, po włosku czy orientalne. Jest w czym wybierać! Wystarczy wrzucić na rozgrzaną patelnię z odrobiną oliwy czy masła, bez uprzedniego rozmrażania, co znacznie skraca czas oczekiwania na smaczny posiłek.
A może tradycyjne pierogi ruskie, z mięsem lub kapustą i grzybami? Gotujemy wodę, wrzucamy pierogi i po 10 minutach możemy cieszyć się gotowym daniem. Jednak coś na słodko? Pierogi z truskawkami, knedle z jagodami lub śliwkami – i tutaj łasuchy wybór mają spory!