Pomysły na jedzenie do pracy

Pracując wiele godzin dziennie, zwłaszcza gdy mamy wymagającą pracę, nie zawsze starcza nam sił na to, aby przygotować sobie obiad późnym popołudniem, kiedy w końcu docieramy do domu. Doskonałym pomysłem jest wobec tego zrobienie pysznego, pożywnego posiłku i zabranie go ze sobą do pracy!
Większość z nas przygotowuje sobie jakieś jedzenie do pracy. A gdyby tak nie było to „jakieś” jedzenie, zwykłe kanapki czy jogurt i bułka, ale prawdziwy domowy obiad? Jeśli tylko mamy możliwość na miejscu podgrzać posiłek (mamy dostęp np. do kuchenki mikrofalowej), warto zabrać obiad do pracy i choć na chwilę poczuć się tak, jakbyśmy jedli posiłek w prawdziwie rodzinnej, domowej atmosferze!
Jakie dania do pracy przygotować? Z pomocą przybywają PROSTE HISTORIE, które oferują bogaty wachlarz produktów. Możemy sięgnąć np. po pyszne zupy. Wspaniała, domowa pomidorowa z ryżem, ogórkowa z koperkiem, a może pyszna jarzynowa? Stworzenie każdej z nich nie zajmie nam więcej niż zaledwie 15 minut! Wystarczy, że zagotujemy wodę z dodatkiem kostki rosołowej i wrzucimy zawartość opakowania. Gotową zupę możemy zabrać ze sobą do pracy w termosie lub kubku termicznym.
Równie szybko możemy przygotować pyszne pierogi z mięsem, ruskie, z kapustą i grzybami, polane odrobiną tłuszczu i smażoną cebulką. A może pierogi z owocami, jeśli jesteśmy miłośnikami dań na słodko? Inne ciekawe propozycje to knedle ze śliwkami, knedle z truskawkami lub pyzy z mięsem. Możemy zapakować je do szczelnie zamykanego pojemnika i w drogę!
Jeśli nie mamy czasu przygotować posiłku w domu, możemy sięgnąć po chłodzone produkty takie jak pierogi ruskie, z mięsem, z serem czy kopytka. Nie musimy ich gotować – wystarczy, że podgrzejemy w kuchence mikrofalowej (1 minuta przy mocy 500W)!