Pomysły na sałatki

Sałatka to doskonałe danie, które przygotować można z najróżniejszych produktów. Sałatki mogą występować samodzielnie lub też jako dodatek do innych potraw. Są nieodłącznym elementem obiadu i wszelkiego rodzaju przyjęć. Czas na PROSTE HISOTRIE sałatkowe!
Sałatka niejedno ma imię! Każdy z nas zna co najmniej kilka przepisów na rozmaite sałatki – zarówno te, które przygotowuje się szybko, jak i te, które wymagają poświęcenia większej ilości czasu. Niestety, nie zawsze go mamy. Ale to właśnie te szybkie i proste sałatki potrafią niejednokrotnie zaskoczyć swoim wyjątkowym smakiem! Jak przygotować pyszne, zdrowe i pożywne sałatki bez poświęcania dużej ilości czasu i energii? Odpowiedź jest bardzo łatwa – postawić na PROSTE HISTORIE!
Lekkie sałatki owocowe to idealny pomysł na zdrową przekąskę w ciągu dnia. Można je szybko przygotować, sięgając po takie PROSTE HISTORIE jak owoce lasów i sadów, owoce tropikalne, soczyste wiśnie czy słodkie truskawki.
Inne przepisy na dobre sałatki? Pyszne, domowe sałatki do obiadu można przygotować z warzyw na patelnię, z mieszanki chińskiej lub z bukietu 9 warzyw. Jeśli dodamy do nich np. upieczoną pierś z kurczaka, możemy podawać je jako samodzielne dania – idealna przekąska pomiędzy głównymi posiłkami i na każde rodzinne przyjęcie.
Sekret PROSTYCH HISTORII tkwi w najlepszej jakości warzywach i owocach, a także w tym, że są one głęboko mrożone. Dzięki temu możemy przechowywać je długi czas i sięgać po nie, kiedy tylko mamy ochotę!