Pomysły na zupy polskie

Zupy polskie to zupy wyjątkowo pyszne. I co dla nich szczególnie charakterystyczne, są proste w przygotowaniu. PROSTE HISTORIE zapraszają na najwspanialsze polskie zupy, które przywołują miłe wspomnienia i tym samym wywołują uśmiech na twarzy!
Któż z nas nie pamięta z dzieciństwa tego wyjątkowego smaku tradycyjnej zupy pomidorowej z ryżem lub ogórkowej z grzankami? W czym tkwi sekret tych zup? Są proste, naturalne, stworzone z dobrej jakości warzyw, z zaangażowaniem i miłością, z myślą o rodzinie. Właśnie takie są PROSTE HISTORIE! Najbardziej popularne zupy polskie mogą znaleźć się na naszym stole w zaledwie kilka chwil.
Zupa pomidorowa z ryżem to absolutny klasyk wśród polskich zup. Nie mniejszą popularnością cieszy się wspaniała zupa ogórkowa z dodatkiem aromatycznego koperku. Podawać ją można z ryżem, ziemniakami czy grzankami – tak, jak najbardziej lubimy. Równie warta uwagi jest zupa grzybowa z podgrzybkiem. Cudowny zapach przenosi nas w najgłębsze zakątki polskich lasów, których naturalne bogactwo czeka na odkrycie.
Nie można też zapomnieć o zupie kalafiorowej z koperkiem i tradycyjnej jarzynowej. Jak wiele czasu trzeba poświęcić, aby cofnąć się w czasy dzieciństwa i na nowo odkryć niezwykły smak polskich zup? Dzięki PROSTYM HISTORIOM nie więcej niż 15 minut! Gotujemy wodę, dodajemy kostkę rosołową i składniki wybranej zupy. Mieszamy od czasu do czasu i już za chwilę możemy delektować się doskonałym daniem wraz z rodziną!